“مربی من” فضاييست مجازی که در آن “مربی شما” از راه دور، اندام شما را حتی دقيقتر از مربيان حضوری آناليز و بررسی ميکند و فاصله دقيق شما را تا اندام ايده آل برآورد کرده و ضمن تست توانایی شما با برنامه ريزی تمرين و تغذيه و آموزش نحوه اجرای تمرينات، شما را تا رسيدن به رويای خود همراهی ميکند.“مربی من” با بهره گيری از تکنولوژی باشگاه هوشمند تنها با داشتن سایز اندام شما میتواند گزارش دقیقی از وضعیت فعلیتان ارائه داده و تعیین کند که هر قسمت از بدن شما نیاز به چند سانتی متر کاهش یا افزایش سایز دارد تا به زیبایی کامل برسید.

برنامه تمرینی قابل ارائه به شاگردان به همراه تصاویر و توضیحات آموزش هر حرکت بوده و بر روی آناتومی بدن محل اثر آنها را نمایش میدهد. برنامه تغذیه نیز با توجه به وضعیت فیزیکی و شرایط فعلی شما و با نظر به هدفی که در پیش رو دارید پس از محاسبه میزان ارزشهای غذایی نظیر کالری، فیبر، پروتئین، چربی و کربوهیدارت ها بصورت منو با حق انتخاب طوری طراحی می شود که در طول رژیم اصلا احساس گرسنگی یا رنجش نکنید و در خلال آن تمامی املاج، ویتامین ها و ارزشهای غذایی به میزان لازم به بدنتان برسد.

این سیستم تا کنون توسط هزاران نفر آزموده شده و مربی شما در آن بهترین مربی خصوصی شما با حوصله زیاد و هزینه کم محسوب میشود.

جدول تفکیک هزینه به ازای هر مربی و خدمت قابل ارائه توسط وی به شرح زیر است:

هزینه های درج شده ویژه هر مربی و با واحد تومان می باشد، شما میتوانید کلیه موارد و یا گزینه های دلخواه خود را با توجه به این هزینه ها انتخاب کنید

نام مربی آنالیز اندام (اجباری) طراحی تمرین (اختیاری) طراحی تغذیه (اختیاری) تجویز مکمل (اختیاری) پکیج کامل
بنیامین جهرمی ۲۰٫۰۰۰ ۲۹۰٫۰۰۰ ۱۱۰٫۰۰۰ ۳۰٫۰۰۰ ۴۵۰٫۰۰۰
علیرضا بابازاده ۲۰٫۰۰۰ ۱۹۰٫۰۰۰ ۱۰۰٫۰۰۰ ۳۰٫۰۰۰ ۳۴۰٫۰۰۰
حمید ضیائی ۲۰٫۰۰۰ ۱۳۰٫۰۰۰ ۱۰۰٫۰۰۰ ۳۰٫۰۰۰ ۲۸۰٫۰۰۰
سیاوش صادقزاده ۲۰٫۰۰۰ ۱۰۰٫۰۰۰ ۹۰٫۰۰۰ ۳۰٫۰۰۰ ۲۴۰٫۰۰۰
آبتین شکرابی
مهان جامعی ۲۰٫۰۰۰ ۱۷۰٫۰۰۰ ۹۰٫۰۰۰ ۲۰٫۰۰۰ ۳۰۰٫۰۰۰
اکبر سرباز ۲۰٫۰۰۰ ۱۶۰٫۰۰۰ ۱۰۰٫۰۰۰ ۳۰٫۰۰۰ ۳۱۰٫۰۰۰
بنیامین طاری ۲۰٫۰۰۰ ۱۳۰٫۰۰۰ ۱۰۰٫۰۰۰ ۳۰٫۰۰۰ ۲۸۰٫۰۰۰

شما میتوانید هزینه مورد نظر خود را یا بصورت آنلاین پرداخت نموده و یا به شماره زیر به نام آقای علیرضا بابازاده کارت به کارت نمایید و سپس اطلاعات واریزی را ثبت کنید

۵۰۲۲۲۹۱۰۴۷۷۳۳۵۴۶

استفاده از سرویس های ارائه شده توسط مربی من به منزله توافق با قوانین و مقررات سایت می باشد

برنامه نمونه از مربی من