“مربی من” فضاييست مجازی که در آن “مربی شما” از راه دور، اندام شما را حتی دقيقتر از مربيان حضوری آناليز و بررسی ميکند و فاصله دقيق شما را تا اندام ايده آل برآورد کرده و با برنامه ريزی تمرين و تغذيه و آموزش نحوه اجرای تمرينات، شما را تا رسيدن به رويای خود همراهی ميکند.
“مربی من” با بهره گيری از تکنولوژی باشگاه هوشمند تنها با داشتن سایز اندام شما میتواند گزارش دقیقی از وضعیت فعلیتان ارائه داده و تعیین کند که هر قسمت از بدن شما نیاز به چند سانتی متر کاهش یا افزایش سایز دارد تا به زیبایی کامل برسید.

برنامه تمرینی قابل ارائه به شاگردان به همراه تصاویر و توضیحات و حتی انیمیشن آموزش هر حرکت بوده و بر روی آناتومی بدن محل اثر آنها را نمایش میدهد.
برنامه تغذیه نیز با توجه به وضعیت فیزیکی و شرایط فعلی شما و با نظر به هدفی که در پیش رو دارید پس از محاسبه میزان ارزشهای غذایی نظیر کالری، فیبر، پروتئین، چربی و کربوهیدارت ها با منوها و حق انتخابهای متعدد طوری طراحی می شود که در طول رژیم اصلا احساس گرسنگی یا رنجش نکنید و در خلال آن تمامی املاح، ویتامین ها و ارزشهای غذایی به میزان لازم برای بدنتان تامین شود.

این سیستم تا کنون توسط ده ها هزار نفر آزموده شده و با وجود حضور مربیان برتر کشور در این مجموعه هزینه ای نازل و کیفیتی بالا را برای شما به ارمغان آورده است.