مجموعه مربی من با مشارکت علیرضا بابازاده و بنیامین جهرمی تشکیل گردید و برای اولین بار در کشور مشکل عدم دسترسی به مربیان حرفه ای، فریب توسط افراد سودجو و صرف زمان و هزینه زیاد برای دستیابی به راهکار و آموزش پرورش اندام را حل کرده و شرایطی را فراهم ساخته که کاربران در اسرع وقت توسط متخصصین این امر مورد آنالیز قرار گرفته و برنامه ای دریافت کنند که به دست مربیان رسمی و متخصص طراحی و با توضیحات و آموزش کافی ارائه شده است.

بررسی و آنالیز حساب شده بدن

آنالیز صحیح و مطالعه علمی بر روی تناسب اندام نیازمند علمی غنی، دقتی بالا و زمانی کافیست که این سه مورد معمولا برای مربیان باشگاه در دسترس نیست و آنها برای بررسی اندام شاگردان خود به روش مشاهده بسنده میکنند و هیچگاه بطور دقیق از وضعیت جسمانی شاگرد خود مطلع نمیشوند. پورتال مربی من با پشتوانه سیستم هوشمند SmartGym آنالیز علمی بدن را ممکن ساخته و گزارش دقیق آنرا هم برای مربی و هم برای خود شخص محیا می سازد.

برنامه ریزی موثر

پیشرفت در پرورش اندام پس از شناخت دقیق بدن نیازمند برنامه ریزی یکپارچه تمرین و تغذیه است چرا که تاثیر تمرین وابسته به تغذیه حساب شده و محاسبه تغذیه نیازمند اطلاعات کافی در مورد وضعیت جسمانی و شدت تمرینات است، حال آنکه شناخت وضعیت فعلی بدن با استفاده از تکنولوژی مربی من فراهم شده و پنل پیشرفته ای جهت طراحی تمرین و تغذیه و محاسبه وزنه ها و مکمل های غذایی در اختیار مربیان تیم مربی من قرار گرفته است.

ارائه کامل و آموزش برنامه ها

دسترسی به مربیان حاذق و متخصص بصورت حضوری همیشه میسر نیست و برای بهره گیری از علم و زمان ایشان نیاز به صرف هزینه و زمانی بسیار است، اما سیستم مربی من این محدودیت را حذف کرده و امکان دسترسی کاربران را در اقصی نقاط کشور و یا خارج از آن به مربیانی تحصیل کرده و کارآزموده میسر ساخته است بطوری که آنها پس از بررسی دقیق اندام فرد متقاضی و طراحی برنامه حساب شده تمرین و تغذیه او، این برنامه ها را در قالبی به وی ارائه میدهند که قابل اجرا بر روی گوشی تلفن همراه بوده و شامل توضیحات دقیق، آموزش اجرا و تعیین محل تاثیر هر یک از حرکات بر روی آناتومی بدن است.
designer1

علیرضا بابازاده

طراح و معمار سیستم باشگاه هوشمند و پورتال مربی من

علیرضا بابازاده مهندس فناوری اطلاعات و مربی رسمی فدراسیون که در هر دو مقوله بیش از ده سال سابقه فعالیت مستمر دارد با ادغام دو دانش متفاوت موفق به ابداع تکنولوژی خاصی گردید که نه تنها اطلاعات مربی را در مورد کلاینت خود بسیار بالا میبرد بلکه مربیگری از راه دور را نیز به بهترین شکل ممکن فراهم می آورد. این تکنولوژی در قالب سیستمی نرم افزاری تحت عنوان باشگاه هوشمند عرضه شده که قابل استفاده و بهره برداری توسط مربیان می باشد و پورتال “مربی من” دریچه ای جهت ارتباط بین مشتریان و مربیان مجهز به این سیستم است.

بنیامین جهرمی

اولین ورزشکار حرفه ای فیزیک آسیا

بنیامین جهرمی ورزشکار حرفه ای فدراسیون جهانی بدنسازی در رشته فیزیک و قهرمان قهرمانان مسابقات آرنولد کلاسیک آمریکا در سال 2015 که سابقه تدریس مربیگری در دانشگاه Tafe را نیز در کارنامه خود دارد در پروژه مربی من مشارکت نموده تا بازدهی آن را افزایش دهد.